вівторок, 27 жовтня 2015 р.

У 2014 році стартував Всеукраїнський проект "Хмарні сервіси в освіті"​​​
Мета проекту: розробити, обґрунтувати та експериментально перевірити модель використання хмаро орієнтованого навчального середовища загальноосвітнього навчального закладу

(наказ МОНУ від 21.05.2014 №629)(наказ про розширення експерименту від 02.07.2015 №707)
У наш час загальноосвітні навчальні заклади  опинилися в залежності від інформаційних технологій, без яких неможливо забезпечити ефективний навчально–виховний процес та створити умови для рівного доступу до якісної освіти.
Інноваційні зміни в загальній середній освіти сприяють  всебічному  розвитку  особистості учня та неперервній освіті вчителя і  формують цінності демократичного суспільства України.
Новітні технології такі, як хмарні радикальним чином змінюють імідж навчальних закладів, навчально-виховний процес, природу освіти та її доступність.
З ініціативи міського  методичного кабінету на чолі Скиртач Наталі Вікторівни в
 м. Бердянську було створено творчу групу  «Хмарні сервіси на уроках української»
Новітнє хмаро орієнтоване навчальне середовище - це крок у майбутнє. Приєднуйтеся!

2 коментарі:

  1. Дякую за можливість поглибити свої знання та набути практичного досвіду в застосуванні новітніх інформаційних технологій на уроках української мови та літератури. Творча група "GOOGLEКЛАС У РОБОТІ ВЧИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ" допомагає по-новому переглянути структуру та методику викладання, зробити її цікавішою для учнів та зручнішою для педагогів.

    ВідповістиВидалити
  2. Хмapнi тeхнoлoгiї є oдним iз дiєвих зacoбiв aктивiзaцiї пiзнaвaльнoї, пoшукoвoї, caмocтiйнoї, дocлiдницькoї, твopчoї дiяльнocтi учнiв. Зaвдяки цим тeхнoлoгiям пepeд учитeлeм пocтaє цiлa низкa нoвих мoжливocтeй.

    ВідповістиВидалити